20 Ocak 2015 Salı

Pullu Etek Dosyası


Hafta ortasindab kocaman Günaydın,

Benim etek ve parlayan şeylere duyduğum şiddetli duygunun adı aşk olabilir kesinlikle :) 

Çeşitli kombinlere bakarken sevdiklerime blogda yer vermeden geçmek istemedim hatırlamaya değer görseller burda bulunsun istedim.

Öncelikli olarak pullu etek giymek için özel günleri beklemek benim için geçerli değil. O nedenle pulle etek giymek için ister beyaz ipek ister kot gömlek giyin, ister beyaz ister gri basic tshirtleriniz ile devam edin ister günden geceye dönün yeter ki içinizdeki ışıntıyı yansıtın :) 

Pullu etek dediğimiz güzel parça daha çok mini etek olarak karşımıza çıkıyor. Ancak yükselişte olan kalem etek örneklerini görmemiz mümkün. Ben sanırım birkaç farklı ve pul modunda miniye, ve iki adet uzun pullu etek annesiyim ama dünyada var olan bütün pullu etekleri eve alıp getirmek istiyorum...

Günlük hayatımda kullanacaksam daha sade parçalarla birleştirmeye bayılıyorum yaz ise düz beyaz tshirt ve sandalet bence pullu etek ile en yakın arkadaş olmuş bile. Kışın benim vaz geçilmez rengim siyah ve en sevdiğim kumaş türlerinden biri olan denim gömlekler en sevdiğim pullu etek tamamlayıcıları. Özel bir event söz konusu değil ise ben zaten hep düz ve düze yakın ayakkabılardan yanayım sandaletlerim, babet ve oxfordlarım kombinin vaz geçilmezleri :)

Benim sevdiğim pullu etek kombinleri aşağıda umarım sizin en çok içinize sineni giymeniz için beklemeden harekete geçeceğiniz güzel bir gün olur :)


En sevdiğim en soft kombinlerden biri hem mini eteği sporlaştırmış hem pembe gömleği şıklaştırmış...Gömlek Kombinlerinin hepsine bayıldım hele Blake Lively kendi farkını kombinin de yansıtmış şüphesiz:) JLo ise herzamanki iddiasını ve seksepalitesini ortaya koymaktan geri kalmamış. Tamam hiç bir zaman bir Jlo olamayabiliriz ama hepimiz kendimiz için birer Jlo'yuz aslında:)Aynı zamanda uzun etekleri sevmemek için hiçbir sebep bulamıyorum:)


VE tabiki içinde bulunduğumuz mevsim kış mevsimi pullu etekler kazaklarla da çok güzel...


Işıltılı günler dilerimmmm....


2 yorum:

  1. bende bayılıyorum kazaklarla kombınlemeye harıka gercekten

    YanıtlaSil
  2. Awesome skirts!

    http://beautyfollower.blogspot.gr

    YanıtlaSil